Polska / Łódź
+48 696 077 135
biuro@myCRAFTime.com

Jakie produkty chcesz u nas widzieć?

Serdecznie witamy na naszej stronie i na tym blogu – CoffeeTime.

No więc… właśnie narodził się pomysł stworzenia kolekcji papierów i nowej marki. Marka ta otrzymała nazwę Margaret, co ma ścisły związek z imieniem jej autorki.

W całym projekcie biorą udział w tej chwili tylko dwie osoby – dwie siostry, a jest to tym trudniejsze, że jedna przebywa w Polsce, a druga w Anglii. Margaret i AnkaricaCRAFT – to właśnie my! Serdecznie Was witamy!

CoffeeTime to miejsce, gdzie chciałybyśmy zaprosić wszystkie osoby z zamiłowaniem do prac ręcznych. Nie wyobrażamy sobie zrobienia pięknego projektu bez pysznej kawy i kojącej muzyki, uśmiechu oraz pozytywnego myślenia.

Nie chcemy nikogo pouczać, bo większość z Was to “stare wyjadaczki”, ale może uda nam się poprzez proste treści, rozkochać w crafcie kolejne fantastyczne, przyszłe kobietki (Panowie oczywiście też mile widziani). Dlatego na razie, to głównie początkujący, znajdą tu coś dla siebie.

Byłoby nam jednak niezmiernie miło, gdyby profesjonalistki zapragnęły napisać artykuł na naszego bloga, by uchylić nieco rąbka tajemnicy na temat swoich technik w wybranej dziedzinie. Nie ograniczamy się jedynie do scrapbookingu czy decoupage. Inspirują nas makramy, druty, szydełko, kropkowanie, szycie, foamiran, malarstwo, rzeźbiarstwo, metaloplastyka, mix media, a zwłaszcza wszelkie techniki łączące. To czego nie wymieniłyśmy – także! 🙂

Zachęcamy także producentów do składania ofert na adres: biuro@mycraftime.com

To co jednak najważniejsze, to fakt, że chcemy byście w CoffeeTime czuły się jak na kawie u przyjaciółki – swobodnie i bez nadęcia.

Patrząc oczami wyobraźni na najbliższą przyszłość, jesteśmy jednocześnie niezmiernie podekscytowane i przerażone… znamy się na swojej pracy, ale to ile przed nami zadań na których się nie znamy i tych o których jeszcze nie mamy pojęcia – momentami nas paraliżuje. Dlatego przydałoby się Wasze wsparcie! 🙂 Liczymy na Was.

Nasz plan zakłada stworzenie pierwszej kolekcji na początek 2021 roku, pierwsze projekty są już gotowe i dają nam energię do dalszego wysiłku!

Wszystko jednak przygotowujemy samodzielnie, w tym chcemy zrobić stronę www dla marki Margaret (www.margaret.mycraftime.com), na której będziemy mogły w pełnej mierze prezentować nasze przyszłe kolekcje oraz inspiracje, które z nich powstaną.

Oczywiście przydałoby się udostępnić Wam do sprzedaży te kolekcje i stąd pomysł na sklep www.myCRAFTime.com – czyli to miejsce w którym właśnie jesteś. Ponieważ jednak raczkujemy dopiero w WordPresie, więc do stworzenia sklepu potrzebujemy sporo czasu, a i na pewno nie pogardzimy wsparciem… to w każdym razie dopiero plany. Już teraz jednak prosimy, byście informowały nas o wszelkich błędach i utrudnieniach związanych z przyszłym sklepem, gdy już zaistnieje.

Na początek w sklepie kupicie nasze papiery, ale oczywiście z czasem będziemy chciały powiększać asortyment i stąd nasza prośba do Was – piszcie nam, co Waszym zdaniem powinnyśmy ściągnąć do sklepu, co Wy kupujecie! Będzie to nieoceniona pomoc w tym, by to miejsce w przyszłości stało się jednym z tych, które chętnie odwiedzacie.

Ze względu na mały asortyment sklepu, na razie nie będziemy organizowały dla niego DT, ale chętnie zorganizujemy go dla marki Margaret, więc jeśli któraś z Was chciałaby podjąć współpracę, to śmiało piszcie na margaret@mycraftime.com! Będzie nam niezmiernie miło.

Czeka nas także utworzenie konta na Facebooku i Instagramie – ale to później! Wszystkiego na raz, przecież, nie ogarniemy! Ważniejsze będzie znalezienie drukarni, dobranie papieru i zorganizowanie produkcji. Widzicie ile tego? A o ilu rzeczach jeszcze nie wiemy? Dlatego prosimy Was o cierpliwość i wsparcie – trzymajcie kciuki, by nam się to wszystko udało! … i by się udało już na początku 2021 roku.

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Administratora MyCRAFTime Sp. z o.o, podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane. Zobacz więcej: https://www.mycraftime.com/polityka-prywatnosci

Autorki wpisu:

 

3 komentarze

  1. Barbara Nowacka pisze:

    Przepiekne papiery. Gatunkowo dobre. Az rece sie same rwa do uzycia ich. Gratuluje.
    Bede sledzila Wasze nowe kolekcje. Pozdrawiam.

  2. Magda pisze:

    W tym co robicie czuć pasję, więc trzymam kciuki za cały projekt. A z czasem jeśli nabiorę doświadczenia w crafcie, to chętnie pomogę 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.