Polska / Łódź
+48 696 077 135
biuro@myCRAFTime.com

Ubrana w papier

INSPIRACJA w wykonaniu Bożenki Moc – Zmorki
Papier scrapbookingowy marki Margaret

 

Cześć! Niezmiernie się cieszę, że przez najbliższe pół roku będę miała okazję inspirować Was i namawiać do używania przepięknych papierów Margaret Paper Design, które możecie znaleźć w sklepie www.myCRAFTime.com
Na początek przygotowałam dla Was home dekor, a dokładnie jest to manekin ubrany w papiery z kolekcji „Love me Tender”, którą pokochałam od pierwszego wejrzenia. Wyszłam nieco z mojej strefy komfortu, bo papieru nie cięłam, a darłam, nie mając pewności jaki będzie efekt. Kawałki formowałam na mokro i odkładałam do podeschnięcia, a następnie warstwami ubierałam mojego manekina. Jako dodatków użyłam koronek i kwiatów z papieru oraz wstążki „gnieciucha”. Nieskromnie powiem, że podoba mi się ta suknia.
W tej inspiracji zauważyć możecie kilka charakterystycznych motywów z różnych arkuszy:
motyl wycięty z arkusza 0201, największy fragment z delikatnym wzorem kwiatowym to papier 0204, pas koronkowy z 0209 a motyle z 0203.

 

Inspiracja Margaret

Inspiracja Margaret

Inspiracja Margaret

Inspiracja Margaret

Mam nadzieję, że spodobała Wam się moja suknia. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do oglądania inspiracji całego naszego utalentowanego DT. Bożenka.

 

 

Papiery użyte w pracy:

 

   

 

 

Autorka wpisu:

Jedna odpowiedź

  1. myCRAFTime pisze:

    Bożenko. To pierwsza inspiracja w ramach naszego DT i bardzo cieszymy się, że tak jest! Jest to praca niezwykła, zaskakująca i oczarowująca. Pomysł by ubrać manekina w papier wydaje się taki nie realny, a tutaj – proszę! Gdyby nie fakt, że znamy nasz papier i wiemy że to musi być on, to można by się całkiem realnie pomylić i uznać, że jest to jednak tkanina. Bardzo zgrabnie to zrobiłaś! Do tego połączyłaś trzy różne wzory papieru i całość wygląda niezwykle spójnie i elegancko. Brawo dla Twojej twórczości! Bardzo nam się podoba i z pewnością zachwyci wiele osób.

Możliwość komentowania została wyłączona.