Polska / Łódź
+48 696 077 135
biuro@myCRAFTime.com

Papier do scrapbookingu – Kolekcja Love me True

Nasz papier do scrapbookingu – kolekcja “Love me True”, przybrał tym razem odcienie miłości i jest dedykowany wszystkim projektom związanym właśnie z tym jakże ważnym uczuciem. Ślub, chrzest, zaręczyny i wiele więcej…

 

Zestaw Papierów Scrapbookingowych “Love me True” w kolorystyce różowo – kremowej z elementami delikatnej szarości, to idealna propozycja dla osób poszukujących inspiracji do tworzenia projektów związanych z romantycznymi tematami, takimi jak ślub czy miłość. Ten zestaw papierów oferuje bogaty wybór wzorów, które idealnie nadają się do tworzenia albumów, kartek okolicznościowych czy dekoracji na specjalne okazje.

Grafiki zawarte w zestawie to głównie motywy romantyczne, które idealnie wpisują się w tematykę miłości w tym ślubną. Znajdziesz tu delikatne kwiatowe wzory, motywy serc, romantyczne napisy oraz grafiki nawiązujące do dziecięcej niewinności, co sprawia, że zestaw ten jest niezwykle uniwersalny i nadaje się do wielu różnych projektów.

Kolory różu i kremu nadają całości subtelności i elegancji, co doskonale komponuje się z tematyką romantyczną. Papier o różnych wzorach pozwala na tworzenie warstwowych i interesujących kompozycji, dodając głębi i wyrazistości projektom.

Zestaw Papierów Scrapbookingowych w kolorystyce różowo-kremowej to nie tylko doskonała baza do tworzenia pięknych projektów, ale także źródło inspiracji i możliwości eksperymentowania z różnymi technikami scrapbookingu. Niezależnie od tego, czy tworzysz album na ślub, kartkę dla bliskiej osoby czy dekoracje na romantyczną kolację, ten zestaw z pewnością spełni Twoje oczekiwania i pozwoli Ci wyrazić swoją kreatywność w niepowtarzalny sposób.

Na ostatniej stronie wkradł się błąd w napisie i zamiast “I love You” jest “I live You”. Spokojnie można to zakleić napisem z dolnych pasków znajdujących się w tej samej kolekcji. Ogromnie przepraszamy. Nie myli się jednak ten kto nic nie robi. Mamy nadzieję, że nie będzie to stanowiło większego problemu w użytkowaniu całej kolekcji.

 

Parametry:

PAPER

Bezkwasowy,
podwójnie prasowany
240 g/m2

WYMIARY

30,5 x 30,5 cm (12′ x 12′)
+1,5 pasek z tekstami

KOLORYSTYKA
GDZIE KUPIĆ?

www.mycraftime.com,  a dokładnie tutaj 

Bloczek 17 grafik na 11 kartach (+6 stron do wycinania)
w rozmiarze 30,5 x 30,5 cm + 1,5 cm pasek z napisami

 

Jak tworzymy?

Papier do scrapbookingu to nasza pasja, którą tworzymy z niezwykłą starannością. Nasze arkusze są w rozmiarze 30,5 x 30,5 cm i idealnie współgrają z tekturkami oraz bazami dekoracyjnymi z HDF, tworząc kompleksowy zestaw dla miłośników rękodzieła. Dzięki nam, Twój kreatywny potencjał staje się nieograniczony!

Nasz zestaw to nie tylko możliwość tworzenia wyjątkowych projektów, ale także szansa na stworzenie pięknego albumu pamiątkowego, który będzie idealnym prezentem i zborem Twoich najwspanialszych wspomnień. Każdy arkusz został starannie wybrany, aby zapewnić najwyższą jakość i trwałość. To doskonałe miejsce do przechowywania Twoich najcenniejszych wspomnień oraz wyrażenia miłości dla bliskich i wszystkich, których kochasz z całego serca.

Nasza kolekcja to zestaw 12 arkuszy papieru do scrapbookingu sklejonych w bloczku, a także kilka dodatkowych arkuszy pojedynczych o różnorodnych wzorach, dostosowanych zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych artystów. Pozwól swojej kreatywności rozkwitnąć dzięki naszemu kompletnemu zestawowi!

Kolekcja

 

scrapbooking-paper-collection

 

Pierwszy arkusz to okładka i z drugiej strony 4 grafiki będące częściowo powtórzeniem grafik z kolejnych stron, ale w pomniejszeniu. Mamy tu format 4 kart 15x15cm

kolekcja papierów do scrapbookingu

kartka-papier-scrap-kwadratowa-grafika-rozowy-mycraftime-love-zakochani

 

Kolejny arkusz to elementy dwustronne do wycinania z lekko odmienionym nasyceniem kolorów każdej ze stron

scapbooking-elements-paper-pink-card-album-woman-man-romantic-heart-mycraftime-love papier-do-scrapbookingu-elementy-wycinania-zakochani-mezczyzna-kobieta-romantyczny-rozowy-mycraftime-margarte-paper-design-milosc

do-wycianania-papier-ozdobny-scrap-kobieta-mezczyzna-kwiaty-mycraftime

 

altana-rozana-perfumy-wino-wianek-kwiatowy-scrapbooking-zakochani-mycraftime

 

wianek-kwiaty-scrapbooking-mycraftime-serce

 

papier-do-scrapbookingu-ozdobny-róże-delikatny-ślubny-różowy-romantyczny-mycraftime-love-me-true

papier-do-scrapbookingu-ozdobny-róże-delikatny-ślubny-różowy-romantyczny-mycraftime-love-me-true papier-do-scrapbookingu-ozdobny-róże-delikatny-ślubny-różowy-romantyczny-mycraftime-love-me-true papier-do-scrapbookingu-ozdobny-róże-delikatny-ślubny-różowy-romantyczny-mycraftime-love-me-true papier-do-scrapbookingu-ozdobny-róże-delikatny-ślubny-różowy-romantyczny-mycraftime-love-me-true papier-do-scrapbookingu-ozdobny-róże-delikatny-ślubny-różowy-romantyczny-mycraftime-love-me-true papier-do-scrapbookingu-ozdobny-róże-delikatny-ślubny-różowy-romantyczny-mycraftime-love-me-true papier-do-scrapbookingu-ozdobny-róże-delikatny-ślubny-różowy-romantyczny-mycraftime-love-me-true papier-do-scrapbookingu-ozdobny-róże-delikatny-ślubny-różowy-romantyczny-mycraftime-love-me-true papier-do-scrapbookingu-ozdobny-róże-delikatny-ślubny-różowy-romantyczny-mycraftime-love-me-true papier-do-scrapbookingu-ozdobny-róże-delikatny-ślubny-różowy-romantyczny-mycraftime-love-me-true papier-do-scrapbookingu-ozdobny-róże-delikatny-ślubny-różowy-romantyczny-mycraftime-love-me-true papier-do-scrapbookingu-ozdobny-róże-delikatny-ślubny-różowy-romantyczny-mycraftime-love-me-true papier-do-scrapbookingu-ozdobny-róże-delikatny-ślubny-różowy-romantyczny-mycraftime-love-me-true papier-do-scrapbookingu-ozdobny-róże-delikatny-ślubny-różowy-romantyczny-mycraftime-love-me-true-tag ramka-frame-scrapbooking-romantic-paper-mycraftime

 

Niestety już po druku zauważyliśmy, że wkradła nam się literówka i na ostatniej stronie zamiast tekstu: “I love You” mamy “I live You” Błąd ten wystarczy zakryć banerkiem z tekstem jaki znajduje się na dole stron w kolekcji, nie mniej czujemy się w obowiązku uprzedzić iż zajdzie taka potrzeba. Jednocześnie liczymy na Waszą wyrozumiałość. Nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi – prawda?

 

Do kolekcji powstały arkusze dodatkowe, które możecie dokupić pojedynczo”

PSM 0816 z parami zakochanych

PSM 0814 z różowymi różami i listkamiscrapbooking-roses-roze-papierowe-3D-handmade-mycraftime-pink-rozowe-kwiaty-flower

 

PSM 0815 z różami w kremowej bieli, a po drugiej stronie kremowo – różowymirose-roza-papierowy-kwiat-flower-scrapbooking-craft-mycraftime-3D kwiaty z papieru

Kwiaty i listki z papieru dostępne są w różnych kolorystykach,  dopasowanych do kolekcji

PSM 0820 Listki

leaves-listki-do-wycinania-scrapbooking-mycraftime

PSM 0821 Dziewczynka i chłopiecboy-girl-komunia

PSM 0822 Babcia i dziadek

 

Nie zapominajmy też o dodatkach w postaci pięciu pasków 6,5 x 30,5 cm One również dają dodatkowe możliwości dla naszych projektów. Znajdziecie tam miedzy innymi polskie teksty o tematyce miłości.

 

dodatki-do-wycinania-różowe-zakochani-miłość

 

Do kolekcji powstały także badziki w trzech wzorach:

Jak się Wam podoba ta kolekcja? Prawda że przepięknie różowa?
W najbliższym czasie na pewno powstanie z niej cała masa pięknych inspiracji, którymi będziemy się z Wami dzielić na naszych kontach.

Pierwsza jaką wykonaliśmy to ramka na zdjęcia z pudełkiem na bazie z HDF THM 0011 z ramką THM 0012

ramka-dla-pary-ślubna-na-okazję-papier-scrapbookingowy-mycraftime-love-me-true-inspiracja ramka-dla-pary-ślubna-na-okazję-papier-scrapbookingowy-mycraftime-love-me-true-inspiracja