Polska / Łódź
+48 696 077 135
biuro@myCRAFTime.com

Czekoladownik – Nic nie jest niemożliwe

INSPIRACJA w wykonaniu Magdy Kosiorowskiej – Hand made by ArtKosi

Papier scrapbookingowy marki Margaret

Hej! 😉 Dzisiaj chcę Was zachęcić do udziału w wyzwaniu “Margaretka”, które wystartowało na początku miesiąca i trwa do końca grudnia. Mam nadzieję, że chętnie weźmiecie udział w naszej zabawie.

Przygotowałam pudełeczko na czekoladki „Merci”. Z obrazka wyzwania “Margaretki” wybrałam linię SIZAL – KOLOR MIODOWY – KALKA. Ten kolor ma kilka odcieni, co starałam się tutaj pokazać: od ciepłego brązu, przez pomarańczowy do złocistego. Lecz, aby nie było monochromatycznie, całość  podbiłam ciemną zielenią. Do pracy wykorzystałam arkusze 0102B, 0104B, 0106B, 0107A oraz 0110A  z kolekcji “Breeze of Dreams”. Napis “Nic nie jest niemożliwe” wzięłam z dodatków do wycinania z kolekcji “Love me Tender”.

Głównym elementem kompozycji jest odcisk zegara otulony białym sizalem. Białe cegiełki z pasty strukturalnej kontrastują z tłem. Róże zrobiłam z papieru akwarelowego barwionego płynną akwarelą. Część listków wycięłam z arkusza 02A, a część z białego. Kilka z nich ozdobiłam złotem w płatkach. Z kalki natomiast zrobiłam owoce głogu, przy użyciu złotego pudru do embossingu. Kompozycję wzbogacają tekturkowe zawijaski. Na koniec kilka drobnych chlapnięć i gotowe. 😊

Nawet najdrobniejszy prezent daje więcej radości,  jeśli jest ciekawie zapakowany. 🧡🧡🧡

 

Szczegóły wyzwania „Margaretka” znajdziecie na grupie Fb Margaret MyCRAFTime & YOU.

 

Jestem zadowolona z efektu, a Wy co sądzicie?  😊
Magda @hand_made_by_art_kosi

 

 

Papiery z kolekcji Breeze of Dreams, użyte w pracy:

tło front: arkusz 0104
tło środek arkusz 0106B i 0107A
tło tył: arkusz 0110A
listki: arkusz 0102A

   

   

   

 

 

 

Autorka wpisu: