Polska / Łódź
+48 696 077 135
biuro@myCRAFTime.com

Album pudełkowy

INSPIRACJA w wykonaniu Izabela Różalska – Od Ręki
Papier scrapbookingowy marki Margaret

Witajcie Kochani! 🌹 Moją pierwszą inspiracją dla Margaret Paper Design jest album pudełkowy, do którego bazę wykonałam samodzielnie.
Do ozdobienia użyłam arkusze 0202, 0207, 0209 z kolekcji ,,Love me Tender”. Grafiki wycięłam z arkusza 0201. Okładkę ozdobiłam sercem z dodatkowych pasków do tej samej kolekcji, tekturkami Margaret Paper Design, które zembosowałam na biało. Dodałam również: jutę pomalowaną na biało, papierowe kwiaty, troszkę brokatu oraz kilka cekinów.
Album pomieści około 60 zdjęć 10×15 i 9×13. Strony celowo zostawiłam białe aby po wklejeniu zdjęcia, pozostała w koło biała ramka.

 

ZOBACZ FILM

Mam nadzieję, że spodoba się Wam taka forma albumu.

Papiery użyte w pracy:

 

   

Autorka wpisu:

Jedna odpowiedź

  1. myCRAFTime pisze:

    Iza. Zrobiłaś prawdziwą perełkę craftową! Dzięki temu, że pozostawiłaś białe strony na zdjęcia, uzyskałaś niesamowity efekt nowoczesności i świeżości. Z przyjemnością ogląda się ten projekt, a biel wokół zdjęć z pewnością będzie wyglądała baaaardzo elegancko. Sam pomysł zamknięcia albumu w pudełku, bardzo nam się podoba. Pięknie dobrałaś papiery i aż nie mogłam uwierzyć, że zrobiłaś album na 60 zdjęć, tylko z 3 arkuszy (no chyba, że gdzieś je powielałaś po prostu). Bardzo fajnie wyglądają te połówki kół wycięte z naszych dodatków – świetne zastosowanie! Pięknie użyłaś też tych tekturek. Niezła inspiracja, a o to przecież chodzi! Brawo!

Możliwość komentowania została wyłączona.