Polska / Łódź
+48 696 077 135
biuro@myCRAFTime.com

Czekolada w rękawicy

INSPIRACJA w wykonaniu Halinki Dolaty – Inka-art
Papier scrapbookingowy marki Margaret

Witam Was Kochani! 😉 Moją dzisiejszą inspiracją jest czekoladownik w kształcie zimowej rękawicy, własnego pomysłu i projektu. Do wykonania pracy wykorzystałam kolekcję “Breeze of Dreams”, z której wybrałam brązowy arkusz 0112, najlepiej kojarzący się z tym słodkim przysmakiem. Przy okazji udało mi się zawrzeć tu 3 hasła z wyzwania „Margaretka”: GWIAZDA – SZRON – KRATA, totalny nieplanowany bonusik. 😆

Ponieważ sama lubię dostawać pięknie zapakowane słodycze, moja propozycja dedykowana jest tym osobom, które przede wszystkim cenią sobie oryginalność i pomysłowość. Aby tabliczka czekolady swobodnie zmieściła się wewnątrz rękawicy, stworzyłam bardziej przestrzenną formę.

Do ozdobienia swojej pracy użyłam materiałów, które otrzymałam w paczuszce powitalnej dla DT. 😍 Znalazły się tu między innymi: tekturka – okiennica, tekturki – gwiazdki, mini dekor – serduszka, taśma jutowa. Dodałam również przyprawy korzenne oraz ręcznie składane gwiazdki origami. Widoczne przeszycia czarną nicią to imitacja, jednak mimo wszystko uważam że dodają one uroku i tworzą fajny klimat. 😋

Do wykonania gwiazdek zawsze wykorzystuję ścinki papierów z poprzednich projektów. Tym razem gwiazdeczki powstały z arkusza: PSM 0209 “Love me Tender”. Wewnątrz rękawicy przewidziałam miejsce na wpisanie życzeń – do tego celu powstała wkładka w kształcie dużego taga.

W pracy wykorzystałam również paski z elementami do wycinania, z których wybrałam stylowe okiennice z okuciami oraz napis, umieszczony w dolnej części czekoladownika.

 


💬 Dajcie znać, jak się Wam podoba taka forma podarowania słodkiego upominku.

 

 

Papiery użyte w pracy:

Arkusz nr 0112
Dodatki: 0113

 

Autorka wpisu: