Polska / Łódź
+48 696 077 135
biuro@myCRAFTime.com

Koronkowa gwiazda

INSPIRACJA w wykonaniu Bożenki Moc – Zmorki
Papier scrapbookingowy marki Margaret

Pewnie już wiecie, że na grupie Margaret MyCRAFTime & YOU wystartowały 4 różne wyzwania w tym miesiącu. Opisy znajdziecie w postach przypiętych u góry na wspomnianej  grupie. 😋

Ja wybrałam wyzwanie “Margaretka”, i to co do mnie najbardziej pasuje (chyba przekaz podprogowy zadziałał, bo moje 3 płatki są właśnie przykładem),
czyli: KORONKA – GWIAZDA – SZRON. 😅
Przygotowałam kartkę świąteczną w kształcie gwiazdy z kolekcji “Love me Tender”. Arkusz 0212 ozdobiłam koronką materiałową i koronkowym wzorem z wykrojnika. Kompozycję z gałązek, choinki i ostrokrzewu uzupełniłam zrobionymi przeze mnie poinsecjami, które musnęłam medium imitującym szron. Te cudne niebieskie brokatowe pręciki znajdziecie w sklepie pod nazwą produktu PT 275, również niezastąpiony klej Magic można zakupić na miejscu (KM1).

Mam nadzieję, że spodobała Wam się moja gwiazda. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do oglądania inspiracji całego naszego utalentowanego DT. Bożenka.

Papiery użyte w pracy:

0212

 

Autorka wpisu:

Jedna odpowiedź

  1. myCRAFTime pisze:

    Bożenko. Jak zwykle pięknie całość skomponowałaś i widać, że w kolorystyce zimowej też Ci do twarzy! Piękne masz te wykrojniki i całość wygląda tak lekko i filigranowo ale jednocześnie z wielką klasą i mocą. Brawissimo!

Możliwość komentowania została wyłączona.