Polska / Łódź
+48 696 077 135
biuro@myCRAFTime.com

Baśń o Królowej Śniegu

INSPIRACJA w wykonaniu Halinki Dolaty – Inka-art
Papier scrapbookingowy marki Margaret

Dzisiaj zapraszam Was do wzięcia udziału w naszym grudniowym wyzwaniu MARGARETKA. To ostatni dzwonek! Z grudniowej “margaretki” wybrałam płatki w kolejności: SOPLE – OKNO – PUCH,  jednak w mojej pracy znajduje się  więcej elementów z naszego kwiatuszka 🙂

Zainspirowana podpowiedziami koleżanek z Design Teamu, postanowiłam spróbować swoich sił  i zmierzyć się z niełatwym dla mnie tematem.

Wykonałam pracę mixed mediową, w oparciu o piękną, kobiecą grafikę, którą zestawiłam z najciemniejszym arkuszem (PSM 0212) kolekcji “Love me Tender” i tym samym uzyskałam idealną oprawę do mojej pracy.

Jest przestrzennie i warstwowo, z bardzo dużą ilością preparatów mediowych. Aby uzyskać odpowiedni klimat, cały projekt został oprószony sporą ilością brokatu, potraktowany białym gesso i pastami strukturalnymi, jak również perłowymi woskami i krystaliczną pastą lodową.

Mam nadzieję że ta zimowa i mroźna odsłona jakże romantycznej kolekcji, zainspiruje Was i zachęci do wspólnej zabawy z nami – serdecznie zapraszam.

 

Materiały:

Arkusz PSM 0203

Arkusz PSM 0212

Elementy do wycinania PSM 0113

 

Papiery użyte w pracy:

   

 

Zachęcam i zapraszam do nas jak najczęściej.

Inka

Autorka wpisu:

 

Jedna odpowiedź

  1. myCRAFTime pisze:

    Halinko – WOW! Zaszalałaś tak bardzo, że nie widać z jakiego papieru to zrobiłaś – dobrze, że napisałaś… wyszło niesamowicie… Ty na prawdę uwielbiasz podejmować wyzwania… wystarczy wspomnieć hasło kraina lodu i proszę – oto jest! Na dodatek kolejna piękna suknia, a jakie nakrycie głowy – godne królowej!!! Przepięknie! Szkoda, że nie widać tych wszystkich skrzących się efektów… no ale to już nawet filmik pewnie miałby problem pokazać… ślicznie!

Możliwość komentowania została wyłączona.