Polska / Łódź
+48 696 077 135
biuro@myCRAFTime.com

Drzwi do magicznego ogrodu

INSPIRACJA w wykonaniu Halinki Dolaty – Inka-art
Papier scrapbookingowy marki Margaret

Cześć Kochani 🙂

 

Przygodę z marką Margaret chciałabym rozpocząć magicznie, a może nawet trochę tajemniczo. Moją pierwszą pracą inspiracyjną jest kartka kaskadowa.

Praca powstała bardzo spontanicznie i z potrzeby serca 🙂 Do jej wykonania wykorzystałam papiery oraz dodatki do wycinania z romantycznej kolekcji “Love me Tender”.

Zainspirowana motywem przeszklonych drzwi, sięgnęłam w głąb swojej wyobraźni  i nagle znalazłam się w środku pięknego ogrodu, pełnego tajemniczych zakątków, po których przechadza się dobra Wróżka 🙂

Na jednym z wewnętrznych skrzydeł kartki umieściłam karnecik na wpisanie życzeń, natomiast po drugiej stronie znajduje się miejsce na fotkę lub umieszczenie małego, bardzo płaskiego upominku 🙂

Lubię tworzyć takie prace, które posiadają sporo kobiecych pierwiastków i tak jest również tutaj. Najwyższe skrzydło kartki zwieńczył wachlarz, wykonany ze skrawków papierów i przyozdobiony lawendowym chwostem.

Można tu dostrzec również małe perełki, skrzący brokat i delikatne tekturki oraz kompozycje kwiatowe. Wszystkie te dodatki idealnie współgrają ze sobą, nadając pracy odpowiedniego klimatu.

Kochani, przyznam się Wam szczerze, że dzięki kolekcji “Love me Tender” polubiłam fiolety, które nigdy wcześniej nie były tak bliskie memu sercu, jak właśnie teraz 🙂

Mam nadzieję że dzisiejsza inspiracja przypadnie Wam do gustu, a magiczne drzwi zachęcą do spaceru po naszym ogrodzie, pełnym zdolnych i kreatywnych Margaretek.

 

 

Materiały:

Arkusz nr 0201
Arkusz nr 0210
Arkusz 0211 
Klej Magic

Papiery użyte w pracy:

 

 

Zachęcam i zapraszam do nas jak najczęściej.

Inka

 

 

Autorka wpisu:

2 komentarze

  1. inka-art pisze:

    Dziękuję za przemiłe słowa 🙂 Kolekcja “Love me Tender” jest nie tylko romantyczna ale również magiczna, pobudzająca wyobraźnię. Do tego moje ulubione zestawienie kolorów: lekkie i delikatne róże, jasne fiolety, szarości z odrobiną błękitu – to one sprawiły, że karteczka praktycznie “zrobiła się sama”.
    Ani myślę przestawać ponieważ zakochałam się w papierach marki Margaret 🙂 Teraz kolej na drugą z kolekcji, a będzie nią “Breeze of Dreams”. Już mam pomysł, tylko działać.

  2. myCRAFTime pisze:

    Halinko! Twoja nietuzinkowość jest Twoim znakiem rozpoznawczym. Kiedy myślę o Tobie, to zastanawiam się co też teraz wymyślisz… masz Ty głowę do pomysłów! W tej pracy podoba mi się na prawdę masę rzeczy. Po pierwsze – jako pierwsza użyłaś okiennic – brawo! Po drugie niezwykle podoba mi się ten wachlarz z różnych papierów – każdy fragment inny, a pasują do siebie – znaczy, że dobrze je dobrałaś! Całość piękna! Bombastic! Nie przestawaj!

Możliwość komentowania została wyłączona.