Polska / Łódź
+48 696 077 135
biuro@myCRAFTime.com

Album Love

INSPIRACJA w wykonaniu Ani Sali – craft_in_the_loft
Papier scrapbookingowy marki Margaret

Cześć Kochani 🙂

Witam! Moja pierwsza inspiracja dla Margaret Paper Design, to album folio z kolekcji “Love me Tender“. Zużyłam prawie cały bloczek – zostały mi tylko dwa arkusze. To pokazuje, że zestaw arkuszy jest bardzo wydajny i można z nich bez problemu zrobić cały album. Dla mnie to naprawdę spory atut. Poza tym świetnie się pracuje z tymi papierami, bo są niezwykle aksamitne.

Album wykonałam sama od podstaw, pomieści sporo zdjęć w  różnych rozmiarach. Okładkę okleiłam binding cloth o fakturze lnu i wykończyłam go woskiem o podobnym kolorze. Bardzo lubię takie wykończenie, czyli “mazanie”, dodaje ono pracy charakterku. Oczywiście nie mogło zabraknąć moich ulubionych wstążek gnieciuchów.

Okładkę przyozdobiłam różami z dodatków dopasowanych do wspomnianej kolekcji “Love me Tender”,  kwiatami z foamiranu i liśćmi wyciętymi z kolekcji. Do zrobienia kwiatów i liści użyłam wykrojników. Album posiada wiele skrytek: kieszonki, wodospady, książeczki a także sporą kopertę. Przeglądając go, znajdziecie też ciekawe napisy, które są dostępne w dodatkach do tej kolekcji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ FILM

 

Kolekcja papierów Love me Tender:

Mam nadzieję, że moja inspiracja się Wam spodobała.

Ania – craft_in_the_loft

Autorka wpisu: